Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Ecoiffier 608 Veľký odkvapkávač s riadom 30 cm


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: E0608
EAN: 3280250006084
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Veľký odkvapkávač so súpravou riadu, obsahuje 4 malé a veľké tanieriky, 4 šálky, panvicu a hrniec s pokrievkou, sitko, súpravu príborov a misky. 

ÉCOIFFIER stredná sušička riadu 100% Chef je krásna hračka vhodná pre dievčatá i chlapcov od 18 mesiacov, s bodkovaným motívom. Sušička pre deti pôsobí veľmi realisticky, jej rozmery sú 34*21*10cm. Je to pekný darček pre každé malé dieťatko, ktoré rado pomáha mamičke v kuchyni. Detská sušička riadu má zaujímavý dizajn, je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí.

Detská sušička riadu je zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Ďalej sa prostredníctvom detskej sušičky rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré sa rady starajú o svojich milovaných. Umývanie a sušenie riadu už nikdy nebude nudná a fádna činnosť.

ÉCOIFFIER je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. ÉCOIFFIER spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky ÉCOIFFIER vhodné aj pre najmenšie deti


Určené pre: všetkých
Veková kategória: 1+

Poznámka: HTML nie je preložené!