Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €

Zapf creation 824368 BABY born ® Soft Touch Dievčatko interaktívna bábika 2018


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 22. októbra
52.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 824368
EAN: 4001167824368
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Zapf creation 824368 BABY born ® Soft Touch Dievčatko interaktívna bábika - Novinka Vianoc 2018

Ahoj, bábika BABY born ®, ty máš ale mäkké a príjemné telíčko! A naozaj ... Prvýkrát vo svojej histórii sa BABY born ® cíti oveľa hebkejšie - proste ideálna kamarátka na maznanie. Má mäkšie a hebkejšie telíčko, takže so všetkými jej funkciami, ktoré navyše fungujú bez batérií, sa teraz hrá tak ľahko. Odteraz má BABY born ® ešte pohyblivejšie paže, a preto sa prezliekanie BABY born ® stáva hračkou a z šatočiek do šatočiek ju povlečieš raz dva. BABY born ® má rada, keď ju trpezlivo kŕmiš. Kašičku pekne po lyžičkách z tanierika a vodu z praktickej fľaštičky. Keď je smutná a keď ju jemne stlačíš na hrudníku, roní obrovské bábikovské slzy. Možno ale plače, pretože potrebuje na toaletu? Ak stlačíš tlačidlo dômyselne ukryté pod pupkom, vyciká sa a vykaká. BABY born ® je tiež malá potápka, ktorá sa rada strieka vo vani. A akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát, BABY born ® zavrie očká a zaspí.

Základná sada obsahuje ružové detské Bodýčko a čiapočku s roztomilými ušami. Nová bábika BABY born ® S deviatimi realistickými funkciami Má telíčko z mäkčeného plastu Rôzne hry s bábikou BABY born ® zvyšujú predstavivosť a bolo preukázané, že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt, ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia. Nie sú potrebné batérie Bábika BABY born ® v Bodýčku a čiapočke.

Súčasťou balenia je nočník, plienka, tanier s lyžičkou, porcie kašičky, fľaštička, cumlík so sponkou, rodný list pre bábiku a náramky priateľstva pre bábiku a jej malú mamičku.


Určené pre: dievčatá
Materiál: textil, plast

Poznámka: HTML nie je preložené!