Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Sylvanian Families 4190 prímorská reštaurácia


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 20. januára
49.95€
Výrobca:
Kód tovaru: 4190SF
EAN: 5054131041901
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341
Sylvanian Families 4190 Prímorská reštaurácia.

Ak je už tvoja zbierka zvieracích kamarátov Sylvanian Families dosť veľká a pre svoje zvieratká máš už zakúpené aj domčeky, v ktorých bývajú, tak je na čase postarať sa aj o ich zábavu. Určite si tvoje zvieratká rady zájdu do reštaurácie na pláži, aby si tak trochu oddýchli od svojich každodenných povinností, dobre sa pobavili a dali si chutný obedík či večeru v krásnom prostredí. V tejto sade s reštauráciou je k tomu všetko dané. Rybia reštaurácia pri mori je svetoznáma svojimi grilovanými dobrotami z morských plodov a rýb. Už na móle, keď prichádzate ucítite lákavú vôňu pečených rybiek. Pohodlne sa v nej zmestí naraz aj viac rodín Sylvanian Famielies. Dopraj svojim milovaným zvieratkám príjemné posedenie v reštaurácii na pláži. Hračky Sylvanian Famielies ponúkajú dokonalý herný zážitok. Vďaka tejto milej hračke sa dievčatká pohrajú dlhé hodiny.
Sada obsahuje: - 1 budovu reštaurácie - stoly a stoličky - taniere, poháre, príbory - ďalšie doplnky Sada neobsahuje figúrky. 

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bol vytvorený rad videohier, animovaných rozprávok.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: guma, plast, textil

Rozmery balenia (D x Š x V): 32cm x 19cm x 19cm
Poznámka: HTML nie je preložené!