Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Smoby 310803 - Kuchynka Cuisien Chef oranžová


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 22. augusta
43.00€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 310803SMO
EAN: 3032163108030
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Funkcie a vlastnosti:

  • 23 doplnkov
  • espresso kávovar s kapsulami
  • chladnička s otvárateľnými dvierkami a realsitickým vnútrom
  • od 3 rokov
  • francúzsky výrobok Smoby
  • celková výška 97 cm
  • vhodné pre dievčatá i chlapcov

Detská kuchynka SMOBY Bon Appétit Chef predstavuje jednu z najprepracovanejších produktov medzi detskými kuchynkami na trhu. Je vyrobená v krásnej a sviežej farebnej kombinácii oranžovej farby, ktorá je doplnená striebornou a bielou. Detská kuchynka má realistický dizajn, a jej prevedenie korešponduje s poslednými trendami bytového dizajnu a architektúry. To robí hru detí zábavnejšou a pútavejšou. Detská kuchynka je vhodná pre deti od 3 rokov. Deti milujú hru s kuchynkou, ktorá ich neomrzí dlhé roky. Vďaka svojmu prevedeniu je kuchynka prístupná z každej strany, a preto umožňuje hru pre viac detí. Hra s detskou kuchynkou u detí rozvíja komunikačné schopnosti a vzájomnou hrou napodobňujú dospelých. Príslušenstvo, doplnky, dvierka a tlačidlá sú prispôsobené drobným detským rúčkami. Kuchynka je vhodná pre dievčatá i chlapcov. Hrou s kuchynkou si tiež cibria motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a koordináciu pohybov. Kuchynka je vybavená množstvom vzrušujúcich vlastností, ktoré deti neprestanú udivovať.  SMOBY Bon Appétit Chef má množstvo úložného priestoru. Kuchynka je tvorená chladničkou s realistickým obrázkom obsahu chladničky. Vedľa nej je rúra na pečenie s otvárateľnými dvierkami, kde si deti môžu napríklad upiecť koláčik. Pracovná doska kuchynky pre deti je tvorená elektrickým sporákom s dvoma platňami na varenie a pečenie, drezom na umývanie riadu. A malým jedálenským stolom na servírovanie. Nad pracovnou doskou kuchynky sa týči stojan, na ktorom je zakomponovaný espresso kávovar s náhradnými kapsulami a rôznymi príchuťami. Nad ním sú kuchynské hodiny, ktoré nesmú chýbať v žiadnej správnej kuchyni a v hornej časti sú držiaky na kuchynské náradie. Ku kreatívnym doplnkom kuchynky patrí hrniec s pokrievkou, taniere s príbormi, poháre, šálky na kávu, náhradné kapsuly do kávovaru, kuchynské náradie, panvica, cookies a cestoviny. 

Detská kuchynka Smoby má množstvo úložných priestorov a vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa zmestí do každej detskej izbičky. Kuchynka pre deti je stabilná a bezpečná pre jemné detské rúčky. Jej hrany sú oblé a je plastový materiál je príjemný a zamatový na dotyk. Kuchynka je vysoká 97 cm a jej rozmery sú 53*34*97 cm. Kuchynka dýcha francúzskym šarmom a eleganciou. SMOBY je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek s výnimočným dizajnom. Spoločnosť SMOBY je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek tej najvyššej kvality a najmodernejšieho dizajnu. Produkty SMOBY spĺňajú prísne európske kritériá. Pri tejto kuchynke sa každé dieťa stane malý šéfkuchárom alebo šéfkuchárkou. Tak čo vám vaše ratolesti uvaria dnes? 

Funkcie a vlastnosti:​ 23 doplnkov espresso kávovar s kapsulami chladnička s otvárateľnými dvierkami a realsitickým vnútrom od 3 rokov francúzsky výrobok Smoby celková výška 97 cm vhodné pre dievčatá i chlapcov


Určené pre: všetkých
Veková kategória: 1+

Poznámka: HTML nie je preložené!